Szerkesztő küldte be 2017. 04. 15., szo - 21:37 időpontban
(Frissítve 04.25-én.)
A XXVI. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó megyei és regionális bemutatóit - a hagyományoknak megfelelően - szakmai beszélgetés követi. Az ezek vezetésére felkért munkatársaink névsora olvasható az alábbi táblázatban.
 
MEGYEI BEMUTATÓK
Megye
Város
Dátum
Zsűritagok
Bács-Kiskun megye
Kecskemét
2017. április 21-22.
Körömi Gábor, Pap Gábor
Baranya megye
Pécs
2017. április 12. szerda
Herczeg Diána, Jászay Tamás
Békés megye
 
 
nincs megyei találkozó
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Miskolc
2017. április 22., szombat
Dolmány Mária, Kaposi József
Budapest
Budapest
2017. április 8. péntek, 9. szombat
Egervári György, Láposi Terka
Csongrád megye
Szeged
2017. április 28. péntek
Jászay Tamás, Kiss Tibor
Fejér megye
Székesfehérvár
2017. április 7. péntek
Tóth Szilvia, Varju Nándor
Győr-Moson-Sopron megye
Győr
2017. április 7. péntek
Honti György, Pap Gábor
Hajdú-Bihar megye
Hajdúnánás
2017. április 29. szombat
Dolmány Mária, Farkas Attila
Heves megye
Sirok
2017. március 31., péntek
Achs Károly
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Fegyvernek
2017. március 24., péntek
Dolmány Mária, Uray Péter
Komárom-Esztergom megye
Tatabánya
2017. április 21. péntek
Pass Andrea, Szakall Judit, Tóth Zsuzsanna, Varju Nándor
Nógrád megye
Balassagyarmat
2017. április 22., szombat
Lipták Ildikó, Szakall Judit
Pest megye I.Pest megye II.
Csepel Tököl
2017. április 22. szombat, 23. vasárnap
Egervári György, Nyári Arnold
Somogy megye
 
 
nincs megyei találkozó
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Kisvárda
2017 április 1., szombat
Perényi Balázs, Szakall Judit
Tolna megye
Dombóvár
2017. április 28. péntek
Körömi Gábor, Somogyi Tamás
Vas megye
Celldömölk
2017. április 26. szerda
Egervári György, Tóth Szilvia
Veszprém megye
Pétfürdő
2017. április 22., szombat
Szűcsné Pintér Rozália, Zalavári András
Zala megye
Zalaszentgrót
2017. április 22., szombat
Gergye Rezső, Somogyi Tamás, Varju Nándor
 
REGIONÁLIS BEMUTATÓK
Régió
Város
Dátum
Zsűritagok
Budapest
Budapest
2017. május 6., szombat
Róbert Júlia, Tóth Miklós,
Szakall Judit
Dél-dunántúli regionális
Dombóvár
2017. május 12., péntek
Honti György, Kis Tibor
Délkelet-magyarországi 
Szeged
2017. május 12., péntek
Kaposi László, Perényi Balázs
Észak-dunántúli 
Vasvár
2017. május 14., vasárnap
Honti György, Körömi Gábor
Északkelet-magyarországi
Debrecen
2017. május 13., szombat
Kis Tibor, Varju Nándor
Közép-magyarországi
Balassagyarmat
2017. május 13., szombat
Dolmány Mária, Perényi Balázs