Szerkesztő küldte be 2018. 04. 25., sze - 11:11 időpontban
(Frissítve 04.25-én.)
A XXVII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó egyes megyei és regionális bemutatóit - a hagyományoknak megfelelően - szakmai beszélgetés követi. Az ezek vezetésére felkért munkatársaink névsora olvasható az alábbi táblázatban. (Mint látható, a zsűri több esetben még szervezés alatt.)
A Magyar Drámapedagógiai Társaság elnöksége által felkért zsűritagok 2018-ban (a szervezők erről a jegyzékről hívhatnak zsűritagokat):
Achs Károly, Ákli Krisztián, Csáki Szabolcs, Bori Viktor, Dolmány Mária, Egervári György, Farkas Atilla, Golden Dániel, Herczeg Dia, Herczog Noémi, Jászay Tamás, Kaposi József, Kaposi László, Láposi Terka, Lázár Péter, Lipták Ildikó, Meleg Gábor, Nyári Arnold, Pap Gábor, Papp Dániel, Pass Andrea, Patonay Anita, Perényi Balázs, Regős János, Somogyi Tamás, Szakall Judit, Szalai Ádám, Tóth Erzsébet, Tóth Miklós, Tóth Szilvia, Tóth Zsuzsanna, Tölgyfa Gergely, Uray Péter, Varju Nándor, Zalavári András
(A lista hosszabb volt: szabályaink és gyakorlatunk szerint azon kollégáink, akik az adott esztendőben csoporttal indulnak, nem zsűrizhetnek.)
 
MEGYEI BEMUTATÓK
Bács-Kiskun megye
Kecskemét
április 20., péntek
Szakall Judit, Kaposi László
Baranya megye
Pécs
március 28., szerda
Sramó Gábor, Tóth Zoltán, Tölgyfa Gergely
Békés megye
Békéscsaba
nincs megyei bemutató
 -
Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Miskolc
április 21., szombat
Csáki Szabolcs, Patonay Anita
Budapest I.
Budapest
Marczibányi tér
április 14-15., szombat, vasárnap
Szakall Judit, Tóth Miklós
Budapest II.
Budapest, KMO
április 21., szombat
Lipták Ildikó, Szalai Ádám
Budapest III.
Budapest, BMK
április 21., szombat
Herczeg Dia, Varju Nándor
Csongrád megye
Szeged
április 20., péntek
Nyári Arnold, Uray Péter
Fejér megye
Székesfehérvár
április 9., hétfő
Szakall Judit, Regős János
Győr-Moson-Sopron megye
Győr
április 6., péntek
Pass Andrea, Somogyi Tamás
Hajdú-Bihar megye
Hajdúnánás
április 14., szombat
Dolmány Mária, Uray Péter
Heves megye
Eger
április 13., péntek
Uray Péter
Jász-Nagykun-Szolnok megye
Fegyvernek
március 23., péntek
Dolmány Mária, Uray Péter
Komárom-Esztergom megye
Tatabánya
április 27., péntek
Dolmány Mária, Meleg Gábor, Tóth Szilvia
Nógrád megye
Balassagyarmat
április 21., szombat
Szakall Judit, Farkas Atilla
Pest megye I.
Csepel
április 14., szombat
Herczog Noémi, Nyári Arnold
Pest megye II.
Tököl
április 21., szombat
Herczog Noémi, Nyári Arnold
Somogy megye
Csurgó
március 23., péntek
Ákli Krisztián, Perényi Balázs
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Kisvárda
április 14., szombat
Herczeg Dia, Meleg Gábor
Tolna megye
Dombóvár
április 27., péntek
Ákli Krisztián, Tóth Zsuzsanna
Vas megye
Celldömölk
április 6., péntek
Herczog Noémi, Kaposi László
Veszprém megye
Pétfürdő
április 21., szombat
Dolmány Mária, Zalavári András
Zala megye
Zalaszentgrót
április 21., szombat
Lázár Péter, Somogyi Tamás
 
     
REGIONÁLIS BEMUTATÓK
 
 
 
Dél-dunántúli regionális
Pécs
május 4-5.
Csáki Szabolcs, Jászay Tamás
Délkelet-magyarországi regionális
Szeged
május 11., szombat
Kaposi László, Tóth Zsuzsanna
Észak-dunántúli regionális
Keszthely
május 12., szombat
Dolmány Mária, Pap Gábor
Közép-magyarországi regionális
Balassagyarmat
május 12., szombat
Lipták Ildikó, Kaposi László
Északkelet-magyarországi regionális
Kisvárda
május 12., szombat
Láposi Terka, Csáki Szabolcs
Budapest
Bp. Marczibányi tér
május 13. vasárnap
Kaposi László, Regős János